Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Michał Biedziak – KWW Sławomira Śniegowskiego


Mam 32 lata, z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego, dlatego też sprawy oświaty, sportu oraz rekreacji są dla mnie bardzo ważne. Przez wiele lat byłem trenerem piłki siatkowej w Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym Herbertus we Wronkach. Uważam, że utworzenie Wronieckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pomoże w sposób profesjonalny zarządzać obiektami sportowymi na terenie miasta i gminy Wronki. Organizacja zawodów sportowych, nawet o zasięgu ogólnopolskim, powinna być stałym punktem w kalendarzu wydarzeń we Wronkach.

Rozbudowa, budowa czy modernizacja placówek oświaty jest bardzo ważna. Obecne baza szkolna nie spełnia oczekiwań. W budynkach jest za mało pomieszczeń dydaktycznych, co sprawia, że część uczniów kończy zajęcia późnym popołudniem. Coraz więcej dzieci korzysta z możliwości zjedzenia ciepłego posiłku w szkole, dlatego konieczna jest rozbudowa stołówek. Jestem za powiększaniem bazy szkolnej, która umożliwi wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Dużo uwagi poświęca się sprawie budowy nowej szkoły, najlepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie dwóch mniejszych placówek. Nie można również zapominać o pozostałych szkołach w gminie Wronki. One również wymagają modernizacji. Uważam, że nowo wybrana Rada powinna zająć się stworzeniem lepszych warunków dla wronieckich uczniów.


17 października 2018
Karol Grajewski

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+