Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Debata kandydatów na burmistrza [FILM]


Kandydaci na burmistrza Wronek przez ponad godzinę odpowiadali na pytania, które za pośrednictwem redakcji Wronieckiego Bazaru zadali Czytelnicy. Wspomniana redakcja zorganizowała debatę, poprowadziła ją Grażyna Kaźmierczak.

Mirosław Wieczór, Paweł Bugaj i Sławomir Śniegowski na trzy dni przed wyborami spotkali się na debacie w kinoteatrze Gwiazda. Sala była wypełniona po brzegi, debata zorganizowana przez redakcję Wronieckiego Bazaru wzbudziła ogromne zainteresowanie. Oprócz pytań od Czytelników, kandydaci przygotowali również pytania dla siebie nawzajem. Był to zdecydowanie najmocniejszy punkt tego wydarzenia.Ogromnym sukcesem jest z pewnością frekwencja mieszkańców, którzy przybyli do kinoteatru. Oznacza to, że wiele osób angażuje się w sprawy naszego miasta i oczekuje merytorycznej dyskusji na temat pojawiających się problemów. To, któremu z kandydatów poszło najlepiej, pozostawiamy do oceny naszym Czytelnikom.

Redakcji Wronieckiego Bazaru gratulujemy dobrej organizacji i podjętego trudu przeprowadzenia debaty.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+