Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Bezpłatne badania cytologiczne we Wronkach


W najbliższą sobotę, 13 października, na parkingu zewnętrznym przed fabryką przy ul. Mickiewicza 52 stanie cytobus. Amica S.A. zaprasza na badania wszystkie Panie w wieku 25-59 lat. Są one organizowane dzięki współpracy firmy z Organizacją „Kwiat Kobiecości”.

Amica wspiera prowadzoną przez „Kwiat Kobiecości” kampanię społeczną „Piękna, bo zdrowa”. Tematyka kampanii gości regularnie w czasopiśmie wydawanym dla pracowników Amica. W czerwcu zorganizowano we wronieckich szkołach średnich spotkania edukacyjne dla młodzieży. 20 października odbędą się spotkania edukacyjne dla pań zatrudnionych w firmie, które dodatkowo mogą przyprowadzić z sobą swoją krewną lub koleżankę. Bezpłatne badania wpisują się zatem w działalność profilaktyczną, którą firma wspiera i prowadzi już od roku.

Badanie trwa około 10 minut. Są jeszcze wolne miejsca na badanie w przedziałach godzinowych 12:30 – 15:30, 15:45 – 16:30 i mogą się na nie zapisywać także osoby niezwiązane z Amica. Badania wykonywane są w ramach programu profilaktycznego finansowanego przez NFZ, w związku z czym są zupełnie bezpłatne. Aby zarezerwować miejsce, trzeba zarejestrować się pod numerem telefonu 61 85 57 528 lub 800 160 168. Można też przyjść na badanie bez dokonania zapisu, ale wówczas nie jest pewne, że będą jeszcze wolne miejsca.

Dostęp jest ograniczony zasadami, na jakich działa cytobus – skorzystać z badań mogą tylko panie w wieku 25-59 lat. Badania wykonuje Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu. Na badania prosimy przychodzić z dokumentem tożsamości. Wynik badania stanowi własność pacjentki i nie jest udostępniany organizatorowi. Każda z pań otrzyma wynik drogą pocztową, na adres wskazany podczas badania.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+