Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Amator wyrobów hutniczych zatrzymany


Do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie podejrzanemu o kradzież. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj przez wronieckich patrolowców. Jest podejrzany o kradzież butli do wina oraz różnego rozmiaru słoików. Łączna suma strat wyniosła około 540 złotych.

Wczoraj, około godziny 16.30 wronieccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży. Jak wynikało z ustaleń, nieznany sprawca ukradł ze sklepu we Wronkach balony do wina oraz słoiki i słoje różnych rozmiarów. Właścicielka sklepu oszacowała straty na około 540 zł.Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany na monitoringu. Z łatwością został rozpoznany przez miejscowych policjantów ze wcześniejszych interwencji. Rozpoznali go również świadkowie. 48-letni mieszkaniec Wronek został zatrzymany jeszcze tego samego dnia.

Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Balony do wina mężczyzna miał przy sobie, a słoje i słoiki wydał członkom swojej rodziny, którzy nie byli świadomi skąd one pochodzą.

48-latek usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

mł.asp. Sandra Chuda / KPP Szamotuły


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+