Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Zamknięcie mostu – nadzieja na most pontonowy


Wielokrotnie w Waszych komentarzach przewija się koncepcja usytuowania na Warcie tymczasowego mostu, na przykład pontonowego. Wojsko bierze taką możliwość pod uwagę.

Burmistrz Mirosław Wieczór twierdzi, że: zdaniem specjalistów most jest w dobrym stanie i mógłby się na nim odbywać ruch pieszych i pojazdów do 3,5 t, Urząd Miasta i Gminy we Wronkach zabiega w Dowództwu Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych o sprawdzenie możliwości wybudowania we Wronkach mostu pontonowego.Kmdr por. Czesław Cichy, rzecznik prasowy DGRSZ w rozmowie z portalem mojeWronki.pl potwierdza, że taki wniosek z Wronek wpłynął i badana będzie możliwość budowy konstrukcji:  – W najbliższych dniach zaplanowano rekonesans z udziałem specjalistów wojsk inżynieryjnych, którego celem jest określenie możliwości budowy tymczasowej przeprawy we Wronkach – mówi kmdr por. Czesław Cichy.

Obecnie brak informacji, kto miałby tę konstrukcję sfinansować, wojsko dopiero będzie badać, gdzie mógłby taki most w ogóle powstać i jakie ulice połączyć. Waszym zdaniem, jaka lokalizacja byłaby najlepsza?


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+