Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Taekwon-do dotarło do Wronek


Taekwon-do to sztuka walki, w której najważniejsze jest doskonalenie umiejętności panowania nad ciałem i umysłem. Pozwala również na doskonalenie takich cech charakteru jak uprzejmość, odwaga, cierpliwość i opanowanie.

Zajęcia, które ruszyły we Wronkach od 12 września, są dostępne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzone będą przez trenera Rafała Drewicza, przy ul. Leśnej 15 a, czyli w Hotelu Olympic, trener reprezentuje Polską Federację Taekwon-do. Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 602-828-728 oraz pod adresem: [email protected]

Plan treningów, odbywających się w KAŻDĄ ŚRODĘ, w podziale na grupy wiekowe:
od 5 do 8 lat od 16.00 do 16.45
od 9 do 12 lat od 17.00 do 17.45
Młodzież i dorośli od 18.00 do 19.00

Pierwsze zajęcia są wolne od wszelkich opłat i innych zobowiązań. Wystarczy wziąć białą koszulkę i ciemne spodnie dresowe oraz niegazowaną, małą wodę mineralną. Dopiero po tych zajęciach podejmiesz decyzję, czy będzie kontynuować swoją przygodę z taekwon-do. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i to, że zostaniesz z nimi na dłużej. W ofercie Akademii Ruchu znajdują się również obozy letnie, egzaminy uczniowskie, zawody sportowe, układy formalne, walka sportowa i zimowiska.

Taekwon-do to nie tylko sport i dyscyplina olimpijska, ale również samodoskonalenie i nauka kontroli nad swoim ciałem, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach.


17 września 2018
Wiktoria Błajek

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+