Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Potrącenie rowerzystki w Ćmachowie


Policja bada okoliczności wypadku, w wyniku którego do szpitala trafiła rowerzystka. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 13.40 w Ćmachowie.

Według wstępnych ustaleń, przyczyną wypadku może być niezachowanie należytych środków ostrożności oraz bezpiecznego odstępu podczas wyprzedzania. W wyniku tego niebezpiecznego manewru 21-letnia kierująca samochodem marki Peugeot zderzyła się z 32-letnią rowerzystką, obie jechały w tym samym kierunku. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.Na miejscu potrącenia, policjanci sporządzili szkic miejsca zdarzenia, oględziny oraz dokumentację niezbędną do dalszego wyjaśnienia sprawy.

Rowerzystka została przetransportowana do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe, gdzie po przeprowadzonych badaniach okazało się, że doznała obrażeń, które zakwalifikowały zdarzenie jako wypadek drogowy. Postępowanie, mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku, prowadzą policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach.

Za spowodowanie wypadku drogowego grozi do 3 lat więzienia.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

via mł.asp. Sandra Chuda / KPP Szamotuły


Komentarze

Sport i rekreacja
Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+