Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

O nowym moście


Na stronie Rodzinnych Ogródków Działkowych „Borek” w mediach społecznościowych pojawiła się sensacyjna informacja dotycząca projektu nowego mostu na rzece Warcie.

Strona PZD Rodzinny Ogród Działkowy „Borek” Wronki opublikowała „ciekawostkę”: Już jest nowy projekt mostu we Wronkach, termin oddania luty 2020 roku. Informacja nie tylko została wyssana z palca, a także jest próbą zbudowania bazy fanów na gorącym ostatnio temacie mostu we Wronkach. Mimo niskiej wiarygodności informacji, ludzie niestety podają dalej tę wieść.

Jedynymi planowanymi mostami, jakie mają się pojawić w naszym mieście w ciągu kilku następnych lat, są: nowa przeprawa przy okazji budowy obwodnicy, a także nowy most kolejowy. O szczegółach tych inwestycji poinformujemy niebawem.

Grafika, wizualizująca przeprawę przez rzekę, jest tak naprawdę koncepcją mostu w… Nowym Sączu. W kwietniu zeszłego roku, prezydent tego miasta opublikował w mediach społecznościowych wizualizację tzw. mostu heleńskiego. Informacje na ten temat można znaleźć tutaj.Jedyna wizualizacja mostu, dotycząca Wronek, jaka pojawiła się w ostatnim czasie, to ta przesłana nam przez Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich.

Natomiast jeśli chodzi o zamknięty most drogowy to wszyscy miejmy nadzieję, że nowa przeprawa nie będzie potrzebna.


6 września 2018
Karol Grajewski

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+