Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Poznajcie swoich kandydatów


Poznaliśmy kandydatów do Rady Miasta i Gminy Wronki oraz do Rady Powiatu. Żadnemu komitetowi nie udało się zebrać kandydatów ze wszystkich 15 okręgów, na które jest podzielona gmina Wronki. Czy już wiecie, na kogo oddacie głos?

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY – kandydat na Burmistrza Mirosław Wieczór
Okręg nr 1 Andrzej Pieprzyk
Okręg nr 2 Piotr Ławniczak
Okręg nr 3 Krystian Kawecki
Okręg nr 4 Piotr Golas
Okręg nr 6 Marcin Wilk
Okręg nr 7 Piotr Rzyski
Okręg nr 8 Jerzy Śmiłowski
Okręg nr 9 Ernest Frankowski
Okręg nr 10 Krzysztof Pyzik
Okręg nr 11 Bartosz Sobański
Okręg nr 12 Robert Orzechowski
Okręg nr 14 Mariusz Makówka
Okręg nr 15 Jarosław Mikołajczak



KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO – kandydat na Burmistrza Sławomir Śniegowski
Okręg nr 1 Michał Biedziak
Okręg nr 2 Bartosz Roszak
Okręg nr 3 Sławomir Śniegowski
Okręg nr 4 Agnieszka Roszak
Okręg nr 5 Arkadiusz Białek
Okręg nr 6 Kacper Kukawka
Okręg nr 7 Szymon Śmiglak
Okręg nr 8 Romuald Prajs
Okręg nr 9 Tomasz Biniak
Okręg nr 10 Karolina Krygier
Okręg nr 11 Krystian Zastróżny
Okręg nr 12 Maciej Kląskała
Okręg nr 13 Alina Kramer
Okręg nr 14 Sławomir Andrzejak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GRZYLA
Okręg nr 4 Zbigniew Grzyl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI BARTNICZAK – GINALSKIEJ
Okręg nr 5 Agnieszka Bartniczak-Ginalska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg nr 13 Janusz Szulc
Okręg nr 14 Antoni Odrobny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY DLA WRONEK – kandydat na Burmistrza Paweł Bugaj
Okręg nr 1 Hanna Paciorkowska
Okręg nr 3 Beata Pertek-Mikołajczak
Okręg nr 4 Rafał Betka
Okręg nr 7 Magdalena Lewandowska
Okręg nr 9 Mateusz Radziwoniuk
Okręg nr 10 Maciej Trojanek
Okręg nr 11 Paweł Bugaj
Okręg nr 12 Roman Rapa



KANDYDACI DO RADY POWIATU

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Mieczysław Sobański
Witold Waroś
Maria Kwiecińska
Agnieszka Proch
Ewa Kaszkowiak
Ryszard Firlet

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Kazimierz Michalak
Rafał Zimny
Ewa Mrowińska
Marta Spychała
Marcin Idaszek
Monika Kinowska

Komitet Wyborczy Wyborców Forum Nowa Inicjatywa
Stanisław Żołądkowski
Emilia Nogaj
Marcin Górowski
Agnieszka Beze
Robert Sikora
Angelika Beze-Kaczmarek

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie dla Powiatu Szamotulskiego
Aleksandra Jankowska
Zbigniew Kałek
Maria Dembina
Wiesława Jabłońska
Gniewomir Knapski
Michał Poniewski

KANDYDACI DO SEJMIKU WOJEWÓDZKIEGO

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Aneta Rzepa

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
Anna Wilk-Baran

Podział na okręgi wyborcze znajdziecie TUTAJ.

Informacje pochodzą ze strony wybory2018.pkw.gov.pl i będą na bieżąco aktualizowane.


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

54 dni 4 godzin 59 minut 35 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+