Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Urząd w rzeczywistości zamkniętego mostu


Właśnie rozpoczęła się sesja Rady Miasta i Gminy Wronki, przed sesją z dziennikarzami spotkał się burmistrz Robert Dorna, by odpowiedzieć na pytania, dotyczące zamkniętego mostu.

Burmistrz Dorna poinformował o najnowszych działaniach, podjętych w związku z zamknięciem mostu.

Jeszcze dziś zostanie udostępniony parking w Olszynkach, kolejne parkingi znajdują się w okolicy kładki i naprzeciwko szkoły na Leśnej.

Po stronie Zamościa stacjonuje wóz bojowy OSP Wronki, w gotowości są również jednostki OSP Chojno, Jasionna, Rzecin i Piotrowo. Natomiast pogotowie ratunkowe i policja w razie interwencji może skorzystać z przejazdu kładką.Trwają rozmowy na temat wydłużenia pracy promu od 5:00 do 23:00. Robert Dorna zapytany o dowozy szkolne, poinformował, że autobusy będą dojeżdżać do kładki, następnie opiekunowie odbiorą uczniów i pieszo udadzą się do szkoły.

Obecnie Politechnika Poznańska prowadzi ekspertyzy na zlecenie WZDW, na których wynik musimy poczekać. Robert Dorna jednoznacznie stwierdził, że budowa bulwaru nie miała żadnego wpływu na uszkodzenie mostu.

Przy Urzędzie działa sztab, który na bieżąco analizuje sutuację. Dziś rano odbyło się także spotkanie z przedsiębiorcami, dla których zamknięcie mostu ma znaczenie pod względem funkcjonowania biznesu.

 


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+