mojeWronki.pl | Podziękowanie dla osób dobrego serca
Bank Spółdzielczy we Wronkach - Konto za złotówkę

Podziękowanie dla osób dobrego serca


Państwo Witkowscy w kilka chwil stracili większość swojego dobytku. Wybuch butli z gazem pozbawił ich mieszkania i innych cennych dóbr materialnych. Najważniejsze, że im się nic nie stało. Z determinacją ruszyli do odbudowy swojego domu i udało im się. Tak szybki powrót do zniszczonego po pożarze mieszkania nie byłby jednak możliwy bez zaangażowania wielu osób i instytucji.

9 lipca, życie Państwa Witkowskich wywróciło się do góry nogami. Wskutek pożaru stracili mieszkanie, większość wyposażenia spłonęła, a w pokoju, w którym rozszalał się żywioł zostały tylko ściany. Jednak Pan Mateusz nie załamał rąk. Dzięki jego determinacji oraz olbrzymiej pomocy instytucji, firm oraz osób już teraz rodzina może mieszkać w wyremontowanym mieszkaniu. Gdyby nie ich pomoc, to Państwo Witkowscy jeszcze długo musieliby zmagać się ze skutkami pożaru.

Po pożarze, mieszkanie wyglądało tak:

Składamy ogromne podziękowanie za pomoc finansową, materialną oraz fizyczną przy remoncie i wyposażeniu mieszkania, które spłonęło w pożarze przy ulicy Dworcowej 5/4.

Za okazaną pomoc dziękujemy:
Firmie Amica S.A., fundacji Amicis, pracownikom działu montażu oraz elektryków, burmistrzowi Mirosławowi Wieczorowi, Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, stowarzyszeniu Jesteśmy Razem, salonowi kosmetycznemu Agnes, firmie Elektro-Instal, Wilii Remi, firmie Samsung i pracownikom działu lodówek, firmie „Paweł” Paweł Mamet, firmie „Hydromont” Marian Jerzy, firmie Montex oraz rodzinie, sąsiadom, znajomym i tym, których mieliśmy okazję poznać podczas wspólnej odbudowy mieszkania.
Za wszelką pomoc DZIĘKUJEMY!

Podziękowania również od Tadeusza Witkowskiego z żoną dla kolegów i koleżanek z sekcji eksploatacji Poznań-Franowo za pomoc finansową.

Mateusz i Dorota Witkowscy
wraz z rodziną

Teraz mieszkanie wygląda tak:


Komentarze

Dni Wronek 2018
Dni Wronek 2018
Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+