Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Możemy pomóc licealistom spełnić marzenia!


Licealiści z Zespołu Szkół im. ks. Piotra Skargi otrzymali szansę wyjazdu do USA. Młodzież, która uczęszcza do szamotulskiego liceum to także mieszkańcy Wronek, dlatego chcemy Was dziś zachęcić do wsparcia ich w spełnianiu marzeń.

Szkoła może pochwalić się certyfikatem European Language Label – europejskim znakiem innowacyjności w nauczaniu i uczeniu się języków obcych. W marcu szamotulski ogólniak odwiedzili uczniowie z USA, w październiku młodzież liceum Skargi uda się do Stanów Zjednoczonych z rewizytą. Wymiana odbywa się w ramach polsko-amerykańskiego projektu ‘Living together; Multiculturalism in the Polish – Lithuanian Commonwealth’. Polscy uczniowie, w tym wronczanie, przygotowują się do wyjazdu, a co najważniejsze gromadzą środki na bilety lotnicze. W tym celu organizują kiermasze, zbiórki czy sprzedaż wypieków, tak jak miało to miejsce w czasie Dni Ostroroga.

Dlatego zachęcamy przedsiębiorców i osoby prywatne do wsparcia uczniów szamotulskiego LO w spełnianiu marzeń. Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc młodym w zebraniu środków na podróż, to może skontaktować się mailowo lub telefonicznie z szamotulską szkołą.


2 sierpnia 2018
Zuzanna Mikołajczak-Książek

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+