Bank Spółdzielczy we Wronkach - Konto za złotówkę

Możesz podwójnie pomóc


Basia oraz Alicja potrzebują Waszej pomocy. Młoda wronczanka wymaga krwi, natomiast mieszkanka Czarnkowa pilnie potrzebuje dawcy szpiku.

W poniedziałek będzie możliwość, aby im pomóc na miejscu – we Wronkach. Od rana, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 stacjonować będzie krwiobus. Zainteresowane osoby będą mogły oddać krew dla Basi oraz zarejestrować w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego. Kto wie, może wśród Was znajdzie się genetyczny bliźniak, który uratuje życie Alicji.

Mobilny punkt poboru krwi będzie czynny od godziny do 9 do 14. Wystarczy, że zabierzecie ze sobą dowód osobisty. Taka pomoc niewiele będzie Was kosztować, a może uratować Basi i Alicji życie.

Do znajomych, przyjaciół i nieznajomych!!! Zwracam się z ogromną prośbą. Ciężko zachorowałam i będę potrzebowała dawcy szpiku. Od tego będzie zależało moje życie. W poniedziałek będą mnie przewozić do Poznania. Jeśli diagnoza się potwierdzi, przeszczep będę musiał miała mieć na już. Proszę o modlitwę, ja muszę żyć.

Aby uniknąć kolejek w krwiobusie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501 467 452. Możecie uzyskać tam informacje o której godzinie najlepiej przyjść, aby od razu przejść procedurę od badania do oddania krwi.


1 lipca 2018
Karol Grajewski

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+