Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Arkady Fiedler przyjedzie do Wronek


Jednym z gości Pikniku Ekologicznego będzie Arkady Fiedler, który dopiero co wrócił z podróży po Afryce – samochodem elektrycznym.

Arkady Fiedler jest znany ze swoich nietypowych wojaży, odbył między innymi dwie specyficzne wyprawy po kontynencie afrykańskim. W zeszłym roku pokonał Czarny Ląd jadąc Fiatem 126p. Natomiast w zeszłym miesiącu wrócił z podobnej podróży, tym razem jednak przejechał Afrykę samochodem elektrycznym. Jest jedyną na świecie osobą, której ta sztuka się udała. Trasa wiodła od Republiki Południowej Afryki przez zachodnie wybrzeże kontynentu, aż do Maroka.
Podróżnik potwierdził swoją obecność podczas Pikniku Ekologicznego. Przyjedzie do Wronek elektrycznym nissanem leaf, którym niedawno wrócił z Afryki. Będzie okazja do wspólnej dyskusji, zdjęcia oraz wysłuchania wspomnień z niedawnych wojaży. Więcej o podróżach Arkadego Fiedlera możecie znaleźć na jego stronie.

Arkady Paweł Fiedler jest wnukiem Arkadego Adama Fiedlera – innego znanego podróżnika, a także pisarza, prozaika i żołnierza. Jednym z jego najsłynniejszych dzieł jest książka „Dywizjon 303”, która opisuje bohaterską walkę najlepszych lotników w czasie Bitwy o Anglię. Dziad Arkadego Pawła również podróżował po Afryce. Jest patronem Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi.

fot. Arkady Fiedler – PoDrodze


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+