Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Pod kładką powstanie plaża


Od paru dni pod kładką trwają prace, które przykuwały uwagę mieszkańców. Burmistrz Mirosław Wieczór uchylił rąbka tajemnicy – nad Wartą powstanie plaża.

Wiele lat temu, gdy woda w Warcie była czystsza, a jej brzegi mniej zaniedbane, ludzie kąpali się w rzece. W zbliżającym się sezonie letnim, starsi mieszkańcy pamiętający te czasy, będą mogli powrócić wspomnieniami do relaksu nad brzegiem Warty.
Teren w okolicach kładki jest przygotowywany do powstającej tam plaży. Mieszkańcy będą mogli rozwinąć koc, poleżeć i oddać się relaksowi. Jak pisze burmistrz Mirosław Wieczór, mieszkańcy będą mogli skorzystać między innymi z leżaków.

Atrakcje, jakie przewidują organizatorzy tego miejsca wypoczynku, poznamy wkrótce. Jak się dowiedzieliśmy, nie będzie można w tym miejscu legalnie ochłodzić się zimnym piwem. Jednak może i to ulec zmianie, jeśli będzie taka wola mieszkańców, być może powstanie specjalna strefa, gdzie można będzie spożywać alkohol niskoprocentowy.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+