Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Zdarzenie na Ratuszowej


Do wypadku komunikacyjnego doszło w sobotę wieczorem na ulicy Ratuszowej. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 20-latek.

Ustalane są okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w sobotę wieczorem na ulicy Ratuszowej we Wronkach. Peugeot 206, jadąc remontowaną ulicą, najechał na wystający element jezdni. Najprawdopodobniej była to studzienka kanalizacyjna, która już wcześniej była uszkodzona przez jadące pojazdy, ale nie była zabezpieczona, ani oznakowana, aby kierowcy mogli bezpiecznie ominąć przeszkodę. Impet spowodował wystrzelenie poduszek powietrznych.
Poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące pojazdem, najciężej pasażer. Pomocy udzielili mu przechodnie, a następnie policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia. 20-latek był przytomny. Ze względu na to, że Zespoły Ratownictwa Medycznego uczestniczyły w innych interwencjach, ich czas przyjazdu mocno się opóźnił, dlatego do zdarzenia wysłano straż pożarną. Strażacy udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy i zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Pogotowie Ratunkowe podjęło decyzję o transporcie do szpitala. Zdrowiu mieszkańca Wronek nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca odniósł lekkie obrażenia.


21 kwietnia 2018
Karol Grajewski

Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+