Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Zapraszamy na śniadanie!


Dla tych, którzy wiedzą, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, mamy wspaniałą wiadomość! Już 29 kwietnia będzie nie tylko można zjeść pyszne śniadanie, ale także lepiej poznać i docenić lokalne produkty. Wszystko za sprawą Jarmarku śniadaniowego w Hotelu Olympic.

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”, tak jednym zdaniem można określić świadomość mieszkańców na temat lokalnych produktów. Często sięgają oni po zagraniczne towary nie wiedząc, że na wyciągnięcie ręki znajdują się lokalni producenci miodów, serów, pieczywa czy wędlin.

Hotel Olympic pragnie przybliżyć społeczności regionalne produkty organizując Jarmark śniadaniowy, w trakcie którego każdy będzie mógł spróbować lokalnych specjałów. Oprócz bogatego bufetu , goście będą mogli dokonać zakupu najlepszych wyrobów i porozmawiać z ich producentami.

Jarmark śniadaniowy to doskonała okazja do spotkania rodzinnego, towarzyskiego i biznesowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na wspólne śniadanie 29 kwietnia w godzinach 7:00-13:00 do Hotelu Olympic we Wronkach. Bufet śniadaniowy w cenie 10 zł/os.

 


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+