Amica - granty

Jest porozumienie w Amice


Dobiegły końca negocjacje pracowników Amiki z władzami firmy. Wszystkie strony złożyły podpisy pod porozumieniem gwarantującym podwyżki.

Wczoraj zakończyły się porozumieniem rozmowy dotyczące tematu wzrostu płac i zmian w systemie wynagradzania pracowników godzinowych Amica S.A. Porozumienie podpisali przedstawiciele pracodawcy, Związek Zawodowy oraz dodatkowo uczestniczący w całych rozmowach przedstawiciele pracowników.
Postanowiono, że od lipca 2018 roku stawka godzinowa wzrośnie o 1,20 zł. Począwszy od naliczanej za rok 2018 zlikwidowana zostanie premia roczna, a od lipca 2018 będzie ona wliczana do stawki miesięcznej w wysokości 5 procent i nie będzie uzależniona od wyniku finansowego firmy.

Dodatkowo w podpisanym przez wszystkie strony porozumieniu Pracodawca zagwarantował, że w 2019 roku zostanie dodane do stawki godzinowej 1,30 zł. Zastrzeżono, że podwyżkami mogą nie być objęte – po uzgodnieniu ze Związkiem Zawodowym – osoby wykorzystujące w sposób niewłaściwy zwolnienia chorobowe.

Tomasz Pietrzyk
rzecznik prasowy
Amica S.A.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy