Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Finał dla Wronczanek


W niedzielę 7 stycznia Julia Rusinek oraz Nicola Przybysz rozegrały turniej piłki nożnej na hali UAM Morasko „Droga do Ligi Mistrzyń”.

Dziewczyny rozegrały turniej w barwach drużyny UAM Poznań, który wygrał cały turniej. Julka i Nicola na co dzień trenują w Młodzikach u trenerów Myszkowskiego i Vowie.

Turniej z drużyną UAM Poznań przebiegł bardzo dobrze, lecz było bardzo dużo trudnych sytuacji. Pierwszy mecz drużyna z dziewczynami na czele wygrała z wynikiem 3:0. Drugi z kolei mecz dziewczyny zwyciężyły 7:0. Kolejny po długich oczekiwaniach zakończył się remisem 0:0.

W ćwierćfinale drużyna wygrała 3:1. Jak piszą Julia i Nicola:  „Po tym meczu byłyśmy bardzo zestresowane, co zdarzy się w półfinale. Był to bardzo ciężki mecz z K4, gdzie miałyśmy remis i grę w karnych. Graliśmy tak długo, aż sędzia powiedział, że kto pierwszy przestrzeli przegrywa. Los tak zechciał i zawodniczka z przeciwnej drużyny nie strzeliła. Bardzo cieszyliśmy się, że weszliśmy do finału.”

Finał był bardzo zacięty drużyna dziewczyn prowadziła 2:0, lecz wynik zmienił się na 2:2. Sędzia zadecydował o strzałach karnych. Szczęśliwym trafem zawodniczki z przeciwnej drużyny przestrzeliły nad bramką. Dziewczyny z wygranym finałem mogą jechać do Brukseli w ramach nagrody.

Drużynie dziewcząt życzymy kolejnych wygranych oraz przyjemniej podroży!


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+