Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Wynieśli z mieszkania piec i pralkę


Wronieccy dzielnicowi odzyskali skradziony piec oraz pralkę. Podejrzani o kradzież zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

W poniedziałek 8 stycznia wronieccy dzielnicowi rozwiązali sprawę kradzieży pieca, bojlera oraz pralki, które zostały skradzione 30 grudnia z terenu niezamieszkałego budynku we Wronkach. Właścicielka nie zdążyła zabrać tych przedmiotów, wyprowadzając się z mieszkania. Z domu zdążyli je jednak wynieść złodzieje.

Dzielnicowi uzyskali informacje, dzięki którym natrafili na trop podejrzanych o kradzież. Byli to dwaj mieszkańcy Wronek w wieku 37 oraz 33 lat. Mężczyźni są znani miejscowej policji. Funkcjonariusze zatrzymali ich w miniony poniedziałek. Zatrzymani zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty kradzieży. 37-latek działał w warunkach tzw. recydywy.

Policjanci nie poprzestali na przedstawieniu zarzutów wronczanom. Mundurowi sprawdzili punkt skupu złomu, gdzie odzyskali skradziony piec. Okazało się, iż sprawcy sprzedali w tym miejscu również bojler. Został on jednak zniszczony. Policjanci przeszukali również miejsce zamieszkania 33-latka. Tam, na strychu, odnaleźli i zabezpieczyli skradzioną pralkę. Odzyskane mienie wróciło do właścicielki.

Podejrzanym o kradzież grozi do 5 lat więzienia.

via mł.asp. Sandra Chuda / KPP Szamotuły


10 stycznia 2018
Karol Grajewski

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+