V Mikołajkowy Turniej w Warcabach Klasycznych

W sobotę 2 grudnia w SP im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu odbył się V Mikołajkowy Turniej w Warcabach Klasycznych.

W pierwszą sobotę grudnia odbył się już V Mikołajkowy Turniej w Warcabach Klasycznych, wszystko odbywało się w Wieleniu. Miło nam poinformować, że w turnieju wzięli udział mieszkańcy Wronek, a co ważniejsze zdobyli wysokie miejsca. W zawodach wzięło udział 8 uczestników z Wronek, z czego 5 należało do kategorii dzieci do lat 9, a pozostała trójka wystartowała w kategorii open.

W kategorii młodszych, bezkonkurencyjna okazała się Aleksandra Skobel, która wygrała wszystkie partie, nie dając przy tym pozostałym uczestnikom najmniejszych szans na zwycięstwo. 2 miejsce zajął Filip Krause, a tuż za podium stanął Filip Maślona, zajmując 4 miejsce, 10 miejsce zajął Krzysztof Zieliński, natomiast 19 miejsce zajął Adam Banaszczyk.

Nie zawiodła też kategoria open, gdzie całe podium zostało oblężone przez zawodników z Wronek, każdy z nich zdobył po 10 pkt, co spowodowało, że o kolejnych miejscach zadecydować musiał aktywny ranking. Po tej klasyfikacji 1 miejsce zajął Przemysław Maślona, zaraz za nim na 2 miejscu stanął Mateusz Skobel, a 3 miejsce należało do Łukasza Zielińskiego.

Mateusz Skobel oprócz zajęcia wysokiego 2 miejsca okazał się być najlepszym zawodnikiem do lat 16, gratulujemy!