Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Uwaga na „sprzedawców” pościeli


W sierpniu w Jasionnie również widziano grupę pięciu Romów, podróżowali oni tym samym pojazdem.

Podejrzana grupa osób, najprawdopodobniej narodowości romskiej, przemierza naszą gminę i szukają miejsca do przeprowadzenia rabunku. Według naszego Czytelnika, cztery osoby mają obserwować posesję i sprawdzać czy w środku są domownicy.

We wsi Kłodzisko widziano samochód marki Renault, jest to scenic o kolorze granatowym na zagranicznych tablicach rejestracyjnych. W pojeździe poruszać się mają osoby narodowości romskiej.

Policja potwierdza, że trwają czynności, mające na celu zlokalizowanie tych osób. Z informacji, jakie uzyskaliśmy od młodszej aspirant Sandry Chudej z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, około godziny 12:40 w Ćmachowie widziano dwie kobiety oraz mężczyznę najprawdopodobniej narodowości romskiej. Poruszali się oni granatowym renault scenic na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Według osoby zgłaszającej tę sprawę na policję, potencjalni oszuści mieli „badać” domy, oferując sprzedaż pościeli.

Przypomnijmy, że w sierpniu w Jasionnie również widziano grupę pięciu Romów. Próbowali wtedy okraść mieszkańca naszej gminy pod pretekstem sprzedaży dywanów i koców. Naciągacze również poruszali się samochodem marki Renault Scenic o kolorze granatowym.

W razie zauważania takich osób prosimy o pilny kontakt z policją pod numerem 997.


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

54 dni 4 godzin 30 minut 31 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+