Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Będą pompować dla Mai


Wronieccy miłośnicy aktywności fizycznej, trenujący w Gym+ włączyli się do akcji charytatywnej – Pompujemy dla Mai. Sportowcy będą wykonywać pompki, aby pomóc w zebraniu pieniędzy na operację chorej dziewczynki.

Na najbliższym treningu – we wtorek o godzinie 20:15 – realizujemy akcję charytatywną, 30 sekund wykonywania pompek klasycznych. Jedna prawidłowa pompka to 10 gr dla chorego dziecka. Przyjdź, poćwicz, pomóż, zrób dobry uczynek. – pisze trener Paweł Skóra.

Wszystkich zainteresowanych, których pasją jest sport oraz lubią aktywność fizyczną zapraszamy na wtorkowe zajęcia Gym+ w hotelu Olympic. Akcja odbędzie się o godzinie 20:15 – na początku treningu.

Podczas wykonywania pompek nagrywany będzie film, który zostanie przesłany do odpowiedniej fundacji.

Żeby ta śliczna buzia Mai mogła się uśmiechać, żeby jej życie mogło trwać, potrzebne jest coś, czego nie widać gołym okiem, coś, co sprawia, że Maja codziennie rano się budzi, je śniadanie, opowiada o tym, co zdarzyło się wczoraj na placu zabaw. Tym czymś, od czego zależy dzisiaj wszystko, jest serduszko tej ślicznej dziewczynki. Serduszko tak słabe, że w każdej chwili może się zatrzymać, tak chore, że Maja nie może już normalnie żyć.czytamy na stronie Siepomaga.pl


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+