Bank Spółdzielczy we Wronkach - Konto za złotówkę

W kilkanaście minut ukradł dwa rowery


Poszukujemy wielbiciela cudzej własności, który w ciągu kilkunastu minut zdołał okraść dwóch mieszkańców Wronek.

Poszukujemy sprawcy kradzieży rowerów, do zdarzeń doszło w czwartek po południu we Wronkach. Jeden z mieszkańców postanowił udać się do sklepu przy ulicy Poznańskiej. Swój rower zaparkował pod lokalem i wszedł do środka. Gdy z niego wyszedł okazało się, że roweru już nie ma.
Jednoślad został znaleziony kilkaset metrów dalej pod innym sklepem na Placu Wolności. Jednak historia ma swój dalszy ciąg. Złodziej postanowił zamienić rower na inny model. Swoją dotychczasową zdobycz porzucił i wsiadł na kolejny. Tym razem złodziej był bardziej chciwy. Oprócz roweru zabrał ze sobą z auta właściciela jednośladu portfel i torbę.

Sprawca z wnętrza pojazdu ukradł m. in. portfel z zawartością dokumentów. Ponadto z miejsca zdarzenia odjechał rowerem należącym do poszkodowanego. Zgłaszający zauważył, iż złodziej „w zamian” za skradziony jednoślad pozostawił mu inny rower. Przy współpracy ze strażnikiem miejskim ustalono właściciela pozostawionego roweru. Z ustaleń wynikało, iż sprawca włamania zabrał rower właścicielowi i porzucił na Placu Wolności.informuje mł.asp. Sandra Chuda z KPP Szamotuły

Pan z lepkimi rękami udał się w kierunku ulicy Sierakowskiej. Sprawa została zgłoszona i organy ścigania będą ustalać sprawcę.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+