Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Uhonorowani nagrodą marszałka


Wronieckie Stowarzyszenie Historyczne „Historica” zostało wyróżnione przez Urząd Marszałkowski za działania krzepiące kulturę.

23 listopada 2017 r. podczas uroczystej gali w Poznaniu wręczono nagrody laureatom XVIII edycji Konkursu pod nazwą „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”. Jednym z wyróżnionych projektów został „56 pułk piechoty nad Bzurą”, zrealizowany przez Wronieckie Stowarzyszenie Historyczne „Historica”.
W tym roku rekonstrukcja starć nad Bzurą odbywała się przy wronieckiej kładce. Historica corocznie organizuje imprezę w ramach święta 56 pułku piechoty. Nagrodę pieniężną Zarządu Województwa Wielkopolskiego w wysokości 7 tysięcy złotych odebrał prezes Historiki – Dariusz Roszak.

Konkurs przeznaczony jest dla gmin i powiatów oraz podległych im instytucji, a także organizacji, podmiotów gospodarczych i organizacji pożytku publicznego zarejestrowanych na terenie województwa wielkopolskiego. Konkurs organizowany jest nieprzerwanie od 18 lat, ciesząc się dużym zainteresowaniem, przyczynia się do aktywizacji i integracji lokalnych społeczności.

Stowarzyszeniu i wszystkim uczestniczącym w nagrodzonym projekcie przekazujemy serdeczne gratulacje!

fot. WSH Historica


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+