Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Redakcyjna sunia ma nowy dom


Ta prześliczna i radosna suczka była przez dwa dni częścią naszej redakcyjnej rodziny. Dzisiaj także dzięki naszym Czytelnikom ma nowy dom.

Trafiła do nas we wtorek, była tak maleńka, że strażnicy miejscy nie wyobrażali sobie, by zamknąć ją w kojcu. Nie znaliśmy jej imienia, dlatego tymczasowo nazwaliśmy ją Wronką. W naszej redakcji znalazła schronienie, a my przystąpiliśmy do poszukiwań właścicieli, w końcu suczka miała obrożę i smycz. Czytelnicy zakochali się w naszej Wronce tak jak my i zaangażowali się w akcję szukania domu.
Z różnych względów Wronka nie mogła wrócić do właścicieli. W środę zawieźliśmy ją do nowego domu. Nie było to dla nas łatwe, ale cieszyliśmy się, że trafiła w miejsce, gdzie będzie się czuła kochana.

Pani Ewa, nowa właścicielka suczki, przesłała nam zdjęcia z nowego domu. Perełka, bo takie imię wybrał syn nowych właścicieli, ma w sobie bardzo dużo energii i większość czasu spędza na zabawie.

Dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom za Waszą wrażliwość, pani Ewie za otwarte serce, strażnikom miejskim za współpracę i oczywiście pani Gosi z zoologicznego za wsparcie i wszelką pomoc.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+