Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Potrącenie na Szamotulskiej


Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek potrącenia, do którego doszło w Nowej Wsi. Mieszkanka gminy Wronki w rejonie przejścia dla pieszych została uderzona przez samochód ciężarowy.

38-letnia mieszkanka gminy Wronki została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego po tym, jak została potrącona przez samochód ciężarowy na ulicy Szamotulskiej w Nowej Wsi. Do zdarzenia doszło w piątek po południu.

Policja ustala okoliczności wypadku. Jak informuje nas mł.asp. Sandra Chuda z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, za wcześnie na ustalenia, ponieważ funkcjonariusze prowadzą czynności. Część świadków twierdzi, że kobieta wtargnęła na jezdnię pod jadący z kierunku Wronek tir. Nie ma pewności, czy 38-latka poruszała się chodnikiem i weszła na przejście dla pieszych, czy podróżowała wzdłuż jezdni z rowerem obok.
Mieszkanka gminy Wronki trafiła do szpitala w Poznaniu z ogólnymi obrażeniami ciała. Na razie brak informacji na temat jej stanu zdrowia. Przed przyjazdem służb ratunkowych, pomocy udzieliły jej osoby, które najechały na ten wypadek. Jak poinformowała nas oficer prasowa szamotulskiej policji, 38-latka była pod wpływem alkoholu. Natomiast kierowca ciężarówki był trzeźwy.

W akcji ratunkowej uczestniczył Zespół Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, policja z Wronek i Szamotuł oraz strażacy z Wronek, Ostroroga i Szamotuł. Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana.


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

53 dni 6 godzin 18 minut 20 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+