Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Koparka wjechała w auto – szukamy świadków


We wtorek na Stróżkach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz koparki. Tym pierwszym podróżowała kobieta z dwójką małych dzieci, a kierowca maszyny budowlanej zbiegł z miejsca zdarzenia.

Zgłosiła się do nas nasza Czytelniczka. Zrelacjonowała nam przebieg zderzenia jej pojazdu z koparko-ładowarką. Kierowca maszyny budowlanej zbiegł z miejsca zdarzenia. Zdenerwowana kobieta, obawiając się o zdrowie jej 3-letniego i 10-miesięcznego dziecka, pozostała na miejscu zdarzenia.
Jechała ze mną dwójka małych dzieci. Zdarzenie miało miejsce na Stróżkach, przy starej szkole. Na skrzyżowani, jak się jedzie na przejazd kolejowy na Stróżkach. Jadąc w kierunku Szamotuł wjechała we mnie koparko-ładowarka i mam całe auto rozwalone. Moje dzieci są cały czas przerażone.relacjonuje Pani Sylwia

Sprawa została zgłoszona na policję. Nasza czytelniczka poszukuje jakichkolwiek świadków lub osób posiadających informacje na temat koparko-ładowarki o kolorze pomarańczowym. Z relacji Pani Sylwii wynika, że kierowca maszyny budowlanej oddalił się w kierunku przejazdu kolejowego na Stróżkach.

Osoby, posiadające informacje na temat zdarzenia, prosimy o kontakt z wronieckim Komisariatem Policji lub naszą redakcją.


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

53 dni 6 godzin 56 minut 12 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+