Bank Spółdzielczy we Wronkach - Konto za złotówkę

Awanse w Zakładzie Karnym


Z okazji Narodowego Święta Niepodległości funkcjonariuszom Zakładu Karnego we Wronkach oraz Aresztu Śledczego w Szamotułach zostały wręczone akty nominacyjne i odznaczenia resortowe „Za zasługi w pracy penitencjarnej”.

Podczas uroczystego spotkania płk Marceli Sauermann Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Poznaniu wręczył funkcjonariuszom akty nominacyjne i odznaczenia. Na wyższy stopień służbowy awansowało z Zakładu Karnego we Wronkach 82 funkcjonariuszy, z Aresztu Śledczego w Szamotułach 18 funkcjonariuszy. Ponadto siedmiu funkcjonariuszom Zakładu Karnego we Wronkach oraz jednemu funkcjonariuszowi z Aresztu Śledczego w Szamotułach nadano brązowe odznaki „Za zasługi w pracy penitencjarnej”.
Gratulując odznaczonym i awansowanym płk Marceli Sauermann podziękował za rzetelną służbę i zaangażowanie, życząc przy tej okazji dalszych awansów i pomyślności także w życiu poza służbą. W uroczystości uczestniczyli ppłk Artur Koczerba Dyrektor Zakładu Karnego we Wronkach, ppłk Witold Bednarczyk Dyrektor Aresztu Śledczego w Szamotułach oraz przedstawiciele kierownictwa Zakładu Karnego we Wronkach.

via por. Magdalena Spychała / ZK Wronki
fot. Rafał Sierchuła


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+