Awanse w Zakładzie Karnym

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości funkcjonariuszom Zakładu Karnego we Wronkach oraz Aresztu Śledczego w Szamotułach zostały wręczone akty nominacyjne i odznaczenia resortowe „Za zasługi w pracy penitencjarnej”.

Podczas uroczystego spotkania płk Marceli Sauermann Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Poznaniu wręczył funkcjonariuszom akty nominacyjne i odznaczenia. Na wyższy stopień służbowy awansowało z Zakładu Karnego we Wronkach 82 funkcjonariuszy, z Aresztu Śledczego w Szamotułach 18 funkcjonariuszy. Ponadto siedmiu funkcjonariuszom Zakładu Karnego we Wronkach oraz jednemu funkcjonariuszowi z Aresztu Śledczego w Szamotułach nadano brązowe odznaki „Za zasługi w pracy penitencjarnej”.
Gratulując odznaczonym i awansowanym płk Marceli Sauermann podziękował za rzetelną służbę i zaangażowanie, życząc przy tej okazji dalszych awansów i pomyślności także w życiu poza służbą. W uroczystości uczestniczyli ppłk Artur Koczerba Dyrektor Zakładu Karnego we Wronkach, ppłk Witold Bednarczyk Dyrektor Aresztu Śledczego w Szamotułach oraz przedstawiciele kierownictwa Zakładu Karnego we Wronkach.

via por. Magdalena Spychała / ZK Wronki
fot. Rafał Sierchuła

Moje Wronki - Mój Fyrtel - studio kreatywne