Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Wronczanka Mistrzynią Świata


Pochodząca z Wronek instruktorka i zawodniczka karate Agnieszka Kałek-Smolarek wywalczyła w Wielkiej Brytanii Mistrzostwo Świata. Na jednym medalu się nie skończyło.

W miniony weekend w miejscowości Crawley w Anglii odbywały się Mistrzostwa Świata Karate FSKA (Funakoshi’s Shotokan Karate Association). Brało w nich udział ponad 600 zawodników z 18 krajów. Reprezentantka Polski Agnieszka Kałek-Smolarek wywalczyła złoty medal w konkurencji kata drużynowego oraz dwa brązowe medale w konkurencji kata indywidualnego oraz kumite drużynowego.
Brąz kata indywidualna, brąz kumite drużynowe i złoto kata drużynowe. Pięknie dziękuję za bardzo miłe słowa i gratulacje, nie spodziewałam się aż tylu gratulacji. Dziękuję tym, którzy w większym lub mniejszym stopniu wpłynęli na mój wynik. Ten rok był dla mnie bardzo trudny i pracowity, ale mam to, trzy krążki Mistrzostw Świata. Więcej już nic nie trzeba dodawać. Medale dedykuję mojemu tacie z okazji 70-tych urodzin oraz mamie, która nigdy nie wyraziła zgody na trenowanie karate.napisała Mistrzyni Świata

Agnieszka Kałek-Smolarek na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 2 im S. Staszica w Szamotułach. A także trenerem we Wronieckim Klubie Karate.

fot. KS Tiger Zaniemyśl


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+