Wronczanka Mistrzynią Świata


Pochodząca z Wronek instruktorka i zawodniczka karate Agnieszka Kałek-Smolarek wywalczyła w Wielkiej Brytanii Mistrzostwo Świata. Na jednym medalu się nie skończyło.

W miniony weekend w miejscowości Crawley w Anglii odbywały się Mistrzostwa Świata Karate FSKA (Funakoshi’s Shotokan Karate Association). Brało w nich udział ponad 600 zawodników z 18 krajów. Reprezentantka Polski Agnieszka Kałek-Smolarek wywalczyła złoty medal w konkurencji kata drużynowego oraz dwa brązowe medale w konkurencji kata indywidualnego oraz kumite drużynowego.
Brąz kata indywidualna, brąz kumite drużynowe i złoto kata drużynowe. Pięknie dziękuję za bardzo miłe słowa i gratulacje, nie spodziewałam się aż tylu gratulacji. Dziękuję tym, którzy w większym lub mniejszym stopniu wpłynęli na mój wynik. Ten rok był dla mnie bardzo trudny i pracowity, ale mam to, trzy krążki Mistrzostw Świata. Więcej już nic nie trzeba dodawać. Medale dedykuję mojemu tacie z okazji 70-tych urodzin oraz mamie, która nigdy nie wyraziła zgody na trenowanie karate.napisała Mistrzyni Świata

Agnieszka Kałek-Smolarek na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 2 im S. Staszica w Szamotułach. A także trenerem we Wronieckim Klubie Karate.

fot. KS Tiger Zaniemyśl


Komentarze

Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Czy głosowałabyś / głosowałbyś na Sławomira Śniegowskiego w wyborach na burmistrza Wronek?

  • Nie (50%, 43 Votes)
  • Tak (44%, 38 Votes)
  • Nie mam zdania (6%, 5 Votes)

Total Voters: 86

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Przerwy w dostawie wody i prądu PRĄDU I WODY    KWIECNIEŃ
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy