Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Szpital zainteresowany wroniecką przychodnią?


Nowy stary podmiot leczniczy może okazać się lekiem na dotychczasowe problemy wronczan.

Kilka dni temu burmistrz Mirosław Wieczór poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o nowym podmiocie, który wkrótce ma zacząć prowadzić przychodnię lekarską we Wronkach.

Jak się udało nam nieoficjalnie dowiedzieć jednostką zainteresowaną świadczeniami we wronieckiej przychodni jest Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie. W zeszłym tygodniu pytaliśmy Urząd Miasta i Gminy we Wronkach o tę sprawę. Nie uzyskaliśmy jednak szczegółów: Jeden z podmiotów leczniczych wyraził chęć uruchomienia we Wronkach nowej przychodni lekarskiej. Nowa przychodnia lekarska prowadzona będzie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.
W poniedziałkowym wydaniu „Tygodnika Gazety Szamotulskiej” redaktor Artur Hibner odbył rozmowę z burmistrzem Mirosławem Wieczorem. Ten zapytany, czy nowym podmiotem leczniczym zainteresowanym Wronkami jest ZZOZ Czarnków, odpowiedział twierdząco. Wieczór powiedział także, że od dłuższego czasu prowadził rozmowy ze starostą czarnkowsko-trzcianeckim i dyrektorem ZZOZ Czarnków z nadzieją, że zostanie poszerzona oferta świadczeń Podstawowej Opieki Zdrowotnej we wronieckim ośrodku zdrowia.

Nowy podmiot będzie funkcjonował w obecnym budynku przychodni przy ulicy Partyzantów. Rozmówcy wskazują również na potrzebę pojawienia się we Wronkach lekarza pediatry. Jednak na tę chwilę brak konkretów w tej sprawie. Obecnie trwają jeszcze rozmowy między Wronkami a Czarnkowem. Wydaje się jednak, że zawarcie umowy to już tylko kwestia czasu, obie strony są chętne do pozytywnego zakończenia rozmów.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+