Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Sportowe zmagania funkcjonariuszy ZK


W sobotę na obiekcie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie miał miejsce V Bieg Przełajowy Służb Mundurowych i Sympatyków. Udział w memoriale wzięli również funkcjonariusze Zakładu Karnego we Wronkach.

W zmaganiach udział wzięło 10 funkcjonariuszy wronieckiego Zakładu Karnego. W tym zastępca dyrektora ZK ppłk Krzysztof Kaczmarek, 3 funkcjonariuszy pionu penitencjarnego oraz 6 funkcjonariuszy pionu ochronnego. Przedstawicielom służb mundurowych kibicowali zastępcy dyrektora ZK we Wronkach – ppłk Artur Koczerba oraz ppłk Ryszard Chmurak.
VIII miejsce w kategorii służb mundurowych zajął najlepszy uczestnik z wronieckiej komórki z czasem 00:37:24 sek. Po sportowym widowisku wystarczyło czasu na zdjęcia pamiątkowe, a startujący obiecali, że postarają się przybyć również za rok. Bieg odbył się pod Honorowym Patronatem Ministra Sprawiedliwości RP Zbigniewa Ziobry.

fot. Służba Więzienna


11 października 2017
Zuzanna Citkowska

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+