Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Poszukiwany odpowie za szereg wykroczeń


Policja zatrzymała poszukiwanego 36-latka, który spowodował kolizję drogową, nie posiadając prawa jazdy i będąc pod wpływem alkoholu.

W miniony wtorek 10 października, około godziny 10. policjanci z szamotulskiej drogówki obsługiwali kolizję drogową, do której doszło w Nowej Wsi. Z ustaleń wynikało, że kierujący peugeotem podczas cofania z parkingu zderzył się z samochodem marki Honda. Policjanci sprawdzili osoby, biorące udział w zdarzeniu, w policyjnych systemach informatycznych.
Jak się okazało 36-latek podejrzewany o spowodowanie kolizji nie miał uprawnień do kierowania samochodem, a co więcej był poszukiwany przez sąd. Policjanci sprawdzili też stan trzeźwości kierujących samochodami. Okazało się, iż kierowanie bez uprawnień i spowodowanie kolizji, to nie jedyne przewinienia 36-latka. Mężczyzna znajdował się też w stanie po użyciu alkoholu. Miał 0,26 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci drogówki przekazali 36-latka funkcjonariuszom z Wronek, którzy, w związku z nakazem sądu, doprowadzili go do aresztu. Teraz funkcjonariusze prowadzą postępowanie w sprawie o wykroczenia – spowodowania kolizji w stanie po użyciu alkoholu oraz kierowania samochodem pomimo braku uprawnień.

via mł.asp. Sandra Chuda / Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+