Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


IV Turniej Tańców Polskich o Wielkopolski Bat


Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej „Otwórz się na folklor” zaprasza na IV Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o „Wielkopolski Bat”.

W dniach 21-22 października w Hali Sportowej przy ul. Polnej 3 odbędzie się IV Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o „Wielkopolski Bat”. Po raz kolejny do Wronek przyjadą najlepsze pary z całej Polski, by na parkiecie, w strojach wizytowych i przed profesjonalnym składem komisji sędziowskiej, rywalizować w tańcach polskich. Swój udział zapowiedziały już pary między innymi z Warszawy, Olsztyna, Gdańska, Poznania, Malborka czy Krakowa.
Organizatorzy dopinają wszystkie kwestie organizacyjne, aby sprostać oczekiwaniom uczestników i widowni. Tancerze zaś, na salach prób, ćwiczą, aby zaprezentować się jak najpiękniej.
Uroczysta Gala Finałowa turnieju odbędzie się w sobotę od godz. 17:00 – serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wronek, aby wzięli udział w tym święcie polskiego tańca.

Czym tym razem Wronki zaskoczą Polskę? Przekonaj się sam!

via Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej „Otwórz się na folklor”


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

50 dni 12 godzin 22 minut 2 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+