Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Festyn na Borku jak zwykle udany [FOTO]


Gwiazdą festynu był Adam Stachowiak.

Tegoroczny festyn parafialny na Borku odbył się już po raz dwudziesty pierwszy. Jak zwykle zgromadził wiele osób. Nie tylko z boreckiej parafii, ale także z całych Wronek oraz spoza naszego miasta.

Wielu z nas pamięta czasy, gdy zebrane pieniądze przeznaczano na budowę nowego kościoła parafialnego. Dziś parafianie mogą się cieszyć piękną świątynią, a zgromadzone w tym roku fundusze zostaną przeznaczone na nowe organy.

Na gości czekało wiele atrakcji, między innymi koncert Duetu Kola i Jula oraz występ Grzegorza Poloczka, który do wspólnego śpiewu na scenie zachęcił samego księdza proboszcza Mariana Binka. Gwiazdą wieczoru był niezaprzeczalnie Adam Stachowiak, znany ze swojego występu w The Voice of Poland.
Oprócz dobrej zabawy można było również pomóc innym, oddając swoją krew w ambulansie. Sportowcy natomiast zmierzyli się w turnieju tenisa ziemnego i piłki siatkowej, walcząc o puchar księdza proboszcza.

Wieczór zakończyło losowanie nagród w loterii, które ze względu na cenne fanty wzbudziło sporo emocji.
Wspaniale, że tradycja festynu jest kontynuowana. Jest to z pewnością nie tylko okazja do integracji parafian, ale także do zaangażowania się jeszcze bardziej w życie swojej parafii.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Festyn na Borku jak zwykle udany


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+