Festyn na Borku jak zwykle udany [FOTO]


Gwiazdą festynu był Adam Stachowiak.

Tegoroczny festyn parafialny na Borku odbył się już po raz dwudziesty pierwszy. Jak zwykle zgromadził wiele osób. Nie tylko z boreckiej parafii, ale także z całych Wronek oraz spoza naszego miasta.

Wielu z nas pamięta czasy, gdy zebrane pieniądze przeznaczano na budowę nowego kościoła parafialnego. Dziś parafianie mogą się cieszyć piękną świątynią, a zgromadzone w tym roku fundusze zostaną przeznaczone na nowe organy.

Na gości czekało wiele atrakcji, między innymi koncert Duetu Kola i Jula oraz występ Grzegorza Poloczka, który do wspólnego śpiewu na scenie zachęcił samego księdza proboszcza Mariana Binka. Gwiazdą wieczoru był niezaprzeczalnie Adam Stachowiak, znany ze swojego występu w The Voice of Poland.
Oprócz dobrej zabawy można było również pomóc innym, oddając swoją krew w ambulansie. Sportowcy natomiast zmierzyli się w turnieju tenisa ziemnego i piłki siatkowej, walcząc o puchar księdza proboszcza.

Wieczór zakończyło losowanie nagród w loterii, które ze względu na cenne fanty wzbudziło sporo emocji.
Wspaniale, że tradycja festynu jest kontynuowana. Jest to z pewnością nie tylko okazja do integracji parafian, ale także do zaangażowania się jeszcze bardziej w życie swojej parafii.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Festyn na Borku jak zwykle udany


Komentarze

Pomóżmy Jasiowi!
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzień dobry Wronki
Przerwy w dostawie
Przerwy w dostawie wody i prądu
PRĄDU I WODY
    Październik
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy