Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Był pod wpływem i próbował uciec


Jedna osoba została zatrzymana w związku ze stłuczką, do której doszło na wronieckim Rynku. 23-letni obywatel Ukrainy był pod wpływem alkoholu i próbował uciec z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w czwartek na Rynku. Ze zgłoszenia, które otrzymała policja, wynikało, że sprawca kolizji próbuje uciec z miejsca zdarzenia. Po dojeździe na miejsce zdarzenia, funkcjonariusze zastali, poszkodowaną w wyniku kolizji, kierującą mercedesem oraz pasażerkę tego pojazdu.
Kobiety ujęły kierującego samochodem marki BMW, który cofając uszkodził ich samochód. Mężczyzna wyglądał, jakby znajdował się pod wpływem alkoholu, więc uniemożliwiono mu dalszą jazdę – kobiety zabrały mu kluczyki od pojazdu do czasu przyjazdu na miejsce Policji.informuje mł.asp. Sandra Chuda z KPP Szamotuły

Podejrzewany o kierowanie BMW został przewieziony do Komisariatu Policji we Wronkach w celu sprawdzenia stanu trzeźwości. Podczas badania 23-letniego obywatela Ukrainy okazało się, że miał 1,68 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara więzienia.


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

54 dni 22 godzin 25 minut 31 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+