Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Uwaga na czarny samochód


Ostrzegamy przed dwoma mężczyznami, którzy mogą zaczepiać dzieci i nakłaniać je do wejścia do samochodu w zamian za cukierki.

Do takiego zdarzenia doszło w poniedziałek na ulicach Wronek. Chłopiec wracał ze szkoły do domu i w pewnym momencie zatrzymał się przy nim czarny samochód. Dwóch nieznanych mu młodych mężczyzn zaproponowało chłopcu wejście do samochodu w zamian oferując cukierki.
Młodzieniec na szczęście odrzucił propozycję, wrócił do domu cały i zdrowy. Historię opowiedział swojej mamie, która zaniepokojona zgłosiła sprawę policji. Starsza sierżant Ewelina Grabowa z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach w rozmowie z portalem mojeWronki potwierdza, że takie zgłoszenie wpłynęło do wronieckiego komisariatu.

Policja nie podała do wiadomości marki samochodu, jednak matka chłopca wspomina o czarnym volkswagenie golfie. Jak relacjonuje oficer prasowa szamotulskiej policji, patrole poruszające się po Wronkach będą zwracały uwagę na podejrzane samochody.

Nie sposób również stwierdzić, czy do podobnego zajścia może jeszcze dojść. Prosimy o zachowanie ostrożności.


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

53 dni 7 godzin 34 minut 11 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+