Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Sukcesy wronieckich funkcjonariuszy SW


Dwóch funkcjonariuszy Służby Więziennej z wronieckiego Zakładu Karnego stanęło na podium w VI Mistrzostwach Służby Więziennej w Kolarstwie Górskim.

Między 8 a 10 września w Wiśle i Ustroniu odbyły się VI Mistrzostwa Służby Więziennej w Kolarstwie Górskim. Uczestniczyli w nich funkcjonariusze Służby Więziennej, jak i przedstawiciele Policji, Państwowej Straży Pożarnej i innych służb.
Zawodnicy ścigali się na bardzo wymagającej trasie w czterech kategoriach. W kategorii M2 Wicemistrzem Służby Więziennej w Kolarstwie Górskim został reprezentant Zakładu Karnego we Wronkach sierż. Mateusz Sobański – oddziałowy działu ochrony. Trzecie miejsce w kategorii M1 zdobył plut. Paweł Kozłowski magazynier działu kwatermistrzowskiego tutejszej jednostki.

Impreza ta miała między innymi na celu popularyzację kolarstwa i turystyki górskiej wśród funkcjonariuszy i pracowników SW, a także promowanie zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji.

Na podstawie tekstu kpt. Katarzyna Kwiatek. Fot. mjr Patrycja Piwowarczyk.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+