Sokół zatrzymany przez Błękitnych [FOTO]


Znalazł się mocny na Sokoła Pniewy. Błękitni Wronki zremisowali z pniewianami 1:1. Zwycięstwo odniósł też zespół Czarnych Wróblewo.

4. kolejka Klasa Okręgowa – Poznań (zachód)
Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 6-3 Obra Zbąszyń
Sokół Duszniki 0-2 Płomień Przyprostynia
Lipno Stęszew 3-1 Sparta Szamotuły
Czarni Wróblewo 3-2 Orkan Konarzewo
(bramki dla Czarnych – Mateusz Bugaj, Robert Antoszewski, Bartłomiej Biedziak)
Błękitni Wronki 1-1 Sokół Pniewy
(bramka dla Błękitnych – Dominik Woelk)
SSG Kamieniec 0-2 Sokół Rakoniewice
Spójnia Strykowo 1-6 Pogoń Lwówek

1. Sokół Pniewy 10
2. Pogoń Lwówek 9
3. Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 9
4. Płomień Przyprostynia 8
5. Sokół Rakoniewice 7
6. Błękitni Wronki 7
7. Czarni Wróblewo 6
8. Lipno Stęszew 5
9. Orkan Konarzewo 5
10. Sparta Szamotuły 5
11. Spójnia Strykowo 3
12. Obra Zbąszyń 2
13. Sokół Duszniki 1
14. SSG Kamieniec 0




4. kolejka A-Klasa – Poznań grupa II
Nałęcz Ostroróg 5-1 Orzeł Łowyń
Byki Obrowo 3-1 Orzeł Słopanowo
KS Sękowo 0-4 Rzemieślnik Kwilcz
Kłos Gałowo 3-0 Suchary Suchy Las
Zieloni Gaj Mały 0-3 Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Warta Wartosław 0-4 Warta Obrzycko
Orkan Objezierze 1-1 Patria Buk

1. Byki Obrowo 10
2. Tarnovia II Tarnowo Podgórne 10
3. Orkan Objezierze 10
4. Nałęcz Ostroróg 9
5. Warta Obrzycko 9
6. Patria Buk 7
7. Kłos Gałowo 6
8. Orzeł Słopanowo 4
9. Rzemieślnik Kwilcz 3
10. Suchary Suchy Las 3
11. KS Sękowo 3
12. Zieloni Gaj Mały 1
13. Warta Wartosław 1
14. Orzeł Łowyń 1




3. kolejka B-Klasa – Poznań grupa II
KS Gaj Wielki 3-2 Arka Kiekrz
Sparta Brody 0-10 Czarni Kaźmierz
Rokita Rokietnica 3-1 Czarni II Wróblewo
(bramka dla Czarnych – Jacek Góral)
Polonia Poznań – Złoci Złotkowo
Płomień Chrzypsko Wielkie 1-3 GKS Golęczewo
LZS Otorowo 0-4 Tarnovia III Tarnowo Podgórne
LKS Baborówko 3-3 Matrot Kąsinowo

1. Czarni Kaźmierz 7
2. Polonia Poznań 6
3. Złoci Złotkowo 6
4. Tarnovia III Tarnowo Podgórne 6
5. GKS Golęczewo 6
6. LKS Baborówko 5
7. KS Gaj Wielki 5
8. Czarni II Wróblewo 4
9. Matrot Kąsinowo 4
10. Rokita Rokietnica 3
11. LZS Otorowo 3
12. Arka Kiekrz 1
13. Płomień Chrzypsko Wielkie 0
14. Sparta Brody 0

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Porażki Warty i Błękitnych


Komentarze

Pomóżmy Jasiowi!
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzień dobry Wronki
Przerwy w dostawie
Przerwy w dostawie wody i prądu
PRĄDU I WODY
    Sierpień 
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy