Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Prognoza pogody na weekend


Doszliśmy już do krańcowego etapu kalendarzowego lata, to ostatni weekend tej najcieplejszej pory roku, choć kończące się lato w naszym regionie nie obfitowało w upały, dni z temperaturą powyżej 30°C można by policzyć na palcach.

Wszyscy zgodnie czekamy na ulubioną pierwszą część „Polskiej złotej jesieni” i tu niestety też nie mam dobrych wieści, jeśli chodzi o weekend tylko jeden dzień częściowo będzie dość słoneczny, będzie nim już tradycyjnie sobota. Do dobrych wieści możemy zaliczyć spadek prędkości wiatru, który od środy jest dość znacznie odczuwalny w ciągu dnia.

Sobota w pierwszej części dnia powinna być pogodna i słoneczna, po południu stopniowy wzrost zachmurzania. Pierwsze słabe opady mogą pojawiać się już w nocy z soboty na niedziele, tych liczniejszych i intensywniejszych musimy spodziewać się od niedzielnego popołudnia aż po całą noc z niedzieli na poniedziałek.

Przyszły tydzień oprócz częściowo deszczowego poniedziałku zapowiada się dość optymalnie, głównie z zachmurzeniem umiarkowanym. Temperatury powietrza w dzień będą osiągać maksymalne wartości na poziomie 15-16°C w nocy minimum 7-8°C.

#Poniżej zapraszam do szczegółowych parametrów prognozy oraz linków #regionalnych #stacji #meteo (PWS) dzięki którym dowiecie się o parametrach rejestrowanych przez stacje w waszej najbliżej okolicy.

Sobota – dzień
Rano oraz w ciągu całego dnia dość pogodnie i słonecznie, zachmurzenie małe do umiarkowanego.
Maksymalna temperatura 18°C. Wiatr słaby, w porywach łagodny. Południowy, skręcający wieczorem na wschodni z prędkością 11 do 22 km/h w porywie.

Sobota – noc
Możliwe słabe przelotne opady deszczu.
Minimalna temperatura 8°C. Wiatr w skali powiewu, w porywach łagodny. Północno-wschodni z prędkością 4 do 15 km/h w porywie. Możliwość opadów deszczu 45%. Ilość opadów – 1mm.

Niedziela – dzień
Rano oraz w pierwszej części dnia dość pogodnie, zachmurzenie umiarkowane. Po południu przelotne opady deszczu ze wzrostem natężenia u schyłku dnia.
Maksymalna temperatura 16°C. Wiatr łagodny, w porywach umiarkowany. Północno-wschodni skręcający wieczorem na północno-zachodni z prędkością 11 do 26 km/h w porywie.
Możliwość opadów deszczu 90%. Ilość opadów – 4mm.

Niedziela – noc
Przelotne opady deszczu.
Minimalna temperatura 9°C. Wiatr łagodny, w porywach umiarkowany. Północno-zachodni z prędkością 15 do 31 km/h w porywie. Możliwość opadów deszczu 95%. Ilość opadów – 9mm.

Zachęcamy do obserwacji warunków pogodowych za pośrednictwem regionalnych stacji meteorologicznych.
Wronki (PWS), Wronki (PK), Nowa Wieś (PK), Chojno (PWS).

Hubert Sierszulski


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

53 dni 6 godzin 18 minut 3 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+