Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018


 


Potrącenie rowerzystki – policja szuka świadków


Policja szuka osób, które posiadają informacje w sprawie potrącenia mieszkanki gminy Wronki do jakiego doszło w czwartek rano w Ćmachowie.

W czwartek, w godzinach porannych otrzymaliśmy informację o potrąceniu kobiety na drodze wojewódzkiej nr 182. Nieprzytomną kobietę, około godziny 6.15 znalazł przejeżdżający tą drogą zgłaszający. 51-letnia kobieta została przetransportowana w poważnym stanie do szpitala.
Z ustaleń wynikało, iż kobieta jechała rowerem z miejscowości Kłodzisko. Pomiędzy Ćmachowem a Wróblewem doszło do jej potrącenia przez nieznany samochód. Do zdarzenia mogło dojść pomiędzy godziną 5.30 a 6.15. Kierujący samochodem, który brał udział w zdarzeniu odjechał z miejsca. Kobieta w poważnym stanie trafiła do szpitala.

Trwają czynności mające na celu wyjaśnienie i ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu kierującego, który brał udział w zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (tel. 61-293-12-11) lub z Komisariatem Policji we Wronkach (tel. 61 29 31 330).

via mł.asp. Sandra Chuda / KPP Szamotuły


Komentarze

Most zamknięty jest już przez:

53 dni 6 godzin 17 minut 59 sekund

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+