Amica - granty

Porażki Warty i Błękitnych, demolka rezerw Czarnych [FOTO]


Niespodziewaną porażkę zanotowali Błękitni Wronki, którzy ulegli w meczu wyjazdowym Sokołowi Rakoniewice. Przegrali również zawodnicy Warty Wartosław. Natomiast okazałym zwycięstwem popisały się rezerwy Czarnych Wróblewo.

3. kolejka Klasa Okręgowa – Poznań (zachód)
Spójnia Strykowo 0-1 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Pogoń Lwówek 7-1 SSG Kamieniec
Sokół Rakoniewice 4-1 Błękitni Wronki
bramka – Karol Gregorek
Orkan Konarzewo 3-3 Lipno Stęszew
Płomień Przyprostynia 1-1 Obra Zbąszyń
Czarni Wróblewo 0-4 Sokół Pniewy
Sokół Duszniki 1-1 Sparta Szamotuły

1. Sokół Pniewy 9
2. Błękitni Wronki 6
3. Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 6
4. Pogoń Lwówek 6
5. Sparta Szamotuły 5
6. Płomień Przyprostynia 5
7. Orkan Konarzewo 5
8. Sokół Rakoniewice 4
9. Spójnia Strykowo 3
10. Czarni Wróblewo 3
11. Lipno Stęszew 2
12. Obra Zbąszyń 2
13. Sokół Duszniki 1
14. SSG Kamieniec 0




3. kolejka A-Klasa – Poznań grupa II
Warta Wartosław 1-5 Patria Buk
bramka – Robert Łuczak
Warta Obrzycko 3-0 Zieloni Gaj Mały
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 6-2 Kłos Gałowo
Suchary Suchy Las 3-2 KS Sękowo
Rzemieślnik Kwilcz 2-4 Byki Obrowo
Orzeł Słopanowo 5-3 Nałęcz Ostroróg
Orzeł Łowyń 2-3 Orkan Objezierze

1. Orkan Objezierze 9
2. Byki Obrowo 7
3. Tarnovia II Tarnowo Podgórne 7
4. Patria Buk 6
5. Nałęcz Ostroróg 6
6. Warta Obrzycko 6
7. Orzeł Słopanowo 4
8. Suchary Suchy Las 3
9. Kłos Gałowo 3
10. KS Sękowo 3
11. Zieloni Gaj Mały 1
12. Warta Wartosław 1
13. Orzeł Łowyń 1
14. Rzemieślnik Kwilcz 0

2. kolejka B-Klasa – Poznań grupa II
Arka Kiekrz 2-2 LKS Baborówko
Matrot Kąsinowo 2-3 LZS Otorowo
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 2-0 Płomień Chrzypsko Wielkie
Złoci Złotkowo 5-2 Rokita Rokietnica
Czarni II Wróblewo 10-1 Sparta Brody
bramki – 3x Jacek Góral, 3x Łukasz Kwiatecki, Maciej Erenc, Robert Górny, Karol Przybysz, trafienie samobójcze
Czarni Kaźmierz 1-1 KS Gaj Wielki
Polonia Poznań 5-1 GKS Golęczewo




1. Polonia Poznań 6
Złoci Złotkowo 6
3. Czarni II Wróblewo 4
4. LKS Baborówko 4
5. Czarni Kaźmierz 4
6. LZS Otorowo 3
7. GKS Golęczewo 3
8. Tarnovia III Tarnowo Podgórne 3
9. Matrot Kąsinowo 3
10. KS Gaj Wielki 2
11. Arka Kiekrz 1
12. Płomień Chrzypsko Wielkie 0
13. Rokita Rokietnica 0
14. Sparta Brody 0

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Porażki Warty i Błękitnych


Amica - granty

Komentarze

Pomóżmy Jasiowi!
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzień dobry Wronki
Przerwy w dostawie
Przerwy w dostawie wody i prądu
PRĄDU I WODY
    Listopad
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy