Bój miasta z powiatem dla Błękitnych [FOTO]


Zwycięstwem Błękitnych Wronki zakończył się pojedynek derbowy z szamotulską Spartą. Jedynego gola strzelił Łukasz Biedziak po asyście Karola Gregorka. Na stadionie przy ulicy Leśnej we Wronkach zjawiło się około 100 kibiców, w tym dwie grupy mocno dopingujące swoje zespoły.

1/32 finału Okręgowego Pucharu Polski, grupa: Wielkopolski ZPN – Poznań
Suchary Suchy Las 5-1 Czarni Wróblewo
Błękitni Wronki 2-2 k. 12-11 Orły Pniewy

5. / 6. kolejka Klasa Okręgowa – Poznań (zachód)
Pogoń Lwówek 4-2 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Sokół Rakoniewice 1-1 Spójnia Strykowo
Sokół Pniewy 7-1 SSG Kamieniec
Orkan Konarzewo 1-0 Błękitni Wronki
Sparta Szamotuły 4-1 Czarni Wróblewo
Płomień Przyprostynia 5-1 Lipno Stęszew
Obra Zbąszyń 3-4 Sokół Duszniki

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 5-2 Sokół Duszniki
Lipno Stęszew 2-1 Obra Zbąszyń
Czarni Wróblewo 1-2 Płomień Przyprostynia
Błękitni Wronki 1-0 Sparta Szamotuły
SSG Kamieniec 2-1 Orkan Konarzewo
Spójnia Strykowo 1-3 Sokół Pniewy
Pogoń Lwówek 8-2 Sokół Rakoniewice

1. Pogoń Lwówek 15
2. Płomień Przyprostynia 14
3. Sokół Pniewy 13
4. Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 12
5. Błękitni Wronki 10
6. Lipno Stęszew 8
7. Orkan Konarzewo 8
8. Sokół Rakoniewice 8
9. Sparta Szamotuły 8
10. Sokół Duszniki 7
11. Czarni Wróblewo 6
12. Spójnia Strykowo 4
13. SSG Kamieniec 3
14. Obra Zbąszyń 2




5. / 6. kolejka A-Klasa – Poznań grupa II
Warta Obrzycko 0-3 Patria Buk
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 13-1 Warta Wartosław
Suchary Suchy Las 4-1 Zieloni Gaj Mały
Rzemieślnik Kwilcz 3-3 Kłos Gałowo
Orzeł Słopanowo 4-2 KS Sękowo
Orzeł Łowyń 0-1 Byki Obrowo
Orkan Objezierze 2-2 Nałęcz Ostroróg

Patria Buk 2-1 Nałęcz Ostroróg
Byki Obrowo 2-4 Orkan Objezierze
KS Sękowo 2-2 Orzeł Łowyń
Kłos Gałowo 0-4 Orzeł Słopanowo
Zieloni Gaj Mały 0-6 Rzemieślnik Kwilcz
Warta Wartosław 0-6 Suchary Suchy Las
Warta Obrzycko 1-6 Tarnovia II Tarnowo Podgórne

1. Tarnovia II Tarnowo Podgórne 16
2. Orkan Objezierze 14
3. Patria Buk 13
4. Byki Obrowo 13
5. Orzeł Słopanowo 10
6. Nałęcz Ostroróg 10
7. Kłos Gałowo 10
8. Suchary Suchy Las 9
9. Rzemieślnik Kwilcz 7
10. Warta Obrzycko 6
11. KS Sękowo 4
12. Orzeł Łowyń 2
13. Warta Wartosław 1
14. Zieloni Gaj Mały 1

4. / 5. kolejka B-Klasa – Poznań grupa II
Arka Kiekrz 1-4 Matrot Kąsinowo
Tarnovia III Tarnowo Podgórne 4-3 LKS Baborówko
GKS Golęczewo 3-2 LZS Otorowo
Złoci Złotkowo 6-2 Płomień Chrzypsko Wielkie
Czarni Kaźmierz 2-0 Rokita Rokietnica
KS Gaj Wielki 3-1 Sparta Brody
Polonia Poznań 3-0 Czarni II Wróblewo
(walkower) goście nie dojechali

Sparta Brody 2-4 Arka Kiekrz
Rokita Rokietnica 5-2 KS Gaj Wielki
Polonia Poznań 4-0 Czarni Kaźmierz
Płomień Chrzypsko Wielkie 2-3 Czarni II Wróblewo
LZS Otorowo 2-5 Złoci Złotkowo
LKS Baborówko 1-1 GKS Golęczewo
Matrot Kąsinowo 5-3 Tarnovia III Tarnowo Podgórne

1. Polonia Poznań 15
2. Złoci Złotkowo 12
3. Czarni Kaźmierz 10
4. Matrot Kąsinowo 10
5. GKS Golęczewo 10
6. Tarnovia III Tarnowo Podgórne 9
7. KS Gaj Wielki 8
8. Czarni II Wróblewo 7
9. LKS Baborówko 6
10. Rokita Rokietnica 6
11. Arka Kiekrz 4
12. LZS Otorowo 3
13. Płomień Chrzypsko Wielkie 0
14. Sparta Brody 0

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Bój miasta z powiatem dla Błękitnych


Komentarze

Pomóżmy Jasiowi!
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzień dobry Wronki
Przerwy w dostawie
Przerwy w dostawie wody i prądu
PRĄDU I WODY
    Październik
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy