Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Zjechał z drogi i uderzył w drzewo


Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek wypadku, do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej 184 na odcinku między Bobulczynem a Wierzchocinem. Kierowca zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala kierowcę samochodu marki audi A4, po tym jak ten zjechał na prostym odcinku drogi i uderzył w drzewo. Siła uderzenia sprawiła, że nogi poszkodowanego utknęły między siedzeniem pojazdu a kolumną kierownicy.
Do wydostania mężczyzny z wraku samochodu potrzebny był ciężki sprzęt hydrauliczny. Strażacy z Ostroroga, Szamotuł oraz Wronek rozcięli pojazd i uwolnili poszkodowanego. Ratownicy zabezpieczyli także samochód przed osunięciem się do rowu.

Mężczyzna podróżował sam. Przyczyny i przebieg wypadku ustala szamotulska drogówka. Na czas działań ratowniczych droga była zablokowana. To drugi tak groźny wypadek, do jakiego doszło na tej drodze w ciągu kilku tygodni.

fot. OSP Wronki


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+