Amica - granty

Zimny: „Musi być ogień”


Już dzisiaj podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Londynie Tymoteusz Zimny pobiegnie z Polską sztafetą 4×400. Dla wronczanina będzie to debiut seniorski na imprezie tej rangi.

Po wywalczeniu wicemistrzostwa Europy juniorów we Włoszech i brązowego medalu dla naszej reprezentacji w sztafecie, Tymoteusz osiągnął na tyle dobre wyniki, że pobiegnie w Londynie. -Czuję się obecnie lepiej niż przed mistrzostwami Europy. Biegam szybciej z większym luzem, więc musi być ogień.- powiedział wroniecki lekkoatletyczny medalista w rozmowie z portalem mojeWronki.pl.
Jak przyznaje Tymek będzie to dla niego najważniejszy start w karierze. Na pytanie czy czuje wsparcie docierające do niego z Wronek odpowiada: -Wielkie! Po Mistrzostwach Europy w Grosseto widziałem ile było udostępnień zdjęć i informacji w sieci. Jest to dla mnie wielkie wsparcie.-

Start biegu z udziałem Tymka i Polskiej sztafety w sobotę o godzinie 11:35. Podczas debiutu na seniorskim czempionacie w Londynie, Tymek będzie miał 19 lat i 150 dni. Transmisja na TVP Sport.

AKTUALIZACJA: Według oficjalnego terminarza mistrzostw start sztafety zaplanowano na 12:50 czasu polskiego (11:50 czasu lokalnego).


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Sonda

Gdzie powinna powstać nowa szkoła?

  • Osiedle Borek (28%, 19 Votes)
  • Osiedle Zamość / Trynka (26%, 18 Votes)
  • Teren po Mączkarni (23%, 16 Votes)
  • Nowa Wieś (23%, 16 Votes)

Total Voters: 69

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy