Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Uwaga na grupę Romów


Podejrzana grupa pięciu osób narodowości romskiej próbowała okraść mieszkańca Jasionny. Oszuści działają pod przykrywką sprzedaży dywanów i koców.

We wsi Jasionna widziano samochód marki Renault, najprawdopodobniej jest to scenic o kolorze granatowym. W pojeździe poruszać się ma pięć osób narodowości romskiej. Mieszkańca Jasionny próbowali okraść sprzedając dywany i koce.

Do domu seniora (mieszkańca gm. Wronki) przyjechały osoby najprawdopodobniej narodowości romskiej, które oferowały przedmioty do sprzedaży. Zgłaszający twierdził, iż osoby te mogły chcieć go oszukać. Do przestępstwa jednak nie doszło, gdyż zauważyli młodą dorosłą osobę w rejonie posesji i wycofali się. Osoby te poruszały się samochodem marki Renault Scenic koloru granatowego. Policjanci przeprowadzili rozmowę ze zgłaszającym, a także sprawdzają okoliczne miejscowości.informuje mł.asp. Sandra Chuda z KPP Szamotuły
Policja potwierdza, że trwają czynności mające na celu zlokalizowanie tych osób. W razie zauważania takich osób prosimy o kontakt pod 997.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+