Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Pożar budynku w Popowie


Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały przy pożarze budynku mieszkalnego, do którego doszło w Popowie. Spaleniu uległa zawartość pomieszczenia gospodarczego.

W sobotę wieczorem straż pożarna została zaalarmowana o pożarze budynku wielorodzinnego w Popowie. Ogień pojawił się w pomieszczeniu gospodarczym, który służył jako schowek. Mieszkańcy zdołali powstrzymać pożar przed rozprzestrzenianiem się, ale występowało silne zadymienie budynku.
Strażacy wynieśli najmocniej spalone przedmioty i dokładnie zlali je wodą. Wyniesiono także piekarnik, który był prawdopodobną przyczyną pożaru. Pomieszczenia przewietrzono oraz sprawdzono je kamerą termowizyjną i pod kątem pojawienia się trujących gazów.

Podczas ratowania dobytku właściciel domu doznał niewielkich obrażeń, które zostały opatrzone przez strażaków. Pozostali domownicy nie ucierpieli, większość ewakuowała się przed przyjazdem straży pożarnej. Pozostali opuścili budynek z polecenia ratowników.

W działaniach brały udział dwa zastępy OSP Wronki i jeden zastęp PSP Szamotuły.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+