Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Nie zachowała ostrożności i uderzyła w rowerzystę


Służby ratownicze interweniowały przy potrąceniu rowerzysty na drodze wyjazdowej z Wronek w kierunku Piotrowa. W wyniku wypadku do szpitala trafił kierujący jednośladem.

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło w niedzielę 13 sierpnia we Wronkach na drodze wojewódzkiej 182. Według ustaleń szamotulskiej drogówki, kierująca pojazdem osobowym najechała na tył podróżującego w tym samym kierunku rowerzysty. Do zdarzenia doszło po zmroku.
Zderzenie z samochodem spowodowało, że rowerzysta wypadł z drogi. Poszkodowanemu 69-letniemu mieszkańcowi Wronek została udzielona pomoc. Po dojeździe na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego, mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Prawdopodobną przyczyną mogło być niezachowanie środków ostrożności i najechanie na jadącego w tym samym kierunku rowerzysty, niemniej jednak szczegółowe okoliczności zostaną wyjaśnione w ramach postępowania.informuje mł.asp. Sandra Chuda z KPP Szamotuły

Postępowanie jest w toku. Mieszkance gminy Chrzypsko Wielkie grozi do 3 lat więzienia. Na czas prowadzenia działań ratowniczych ruch na tym odcinku prowadzony był wahadłowo.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+