Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Magia Folkloru we Wronkach


Dzisiaj o 18:10 zapraszamy wielbicieli folkloru do Olszynek. Czekają na Was warsztaty ludowe i koncert festiwalu „Integracje”.

Magia Folkloru podczas siedemnastego Światowego Przeglądu „Integracje” to finał w Parku Cytadela, który dzięki trzystu tancerzom z różnych zakątków świata nabierze jeszcze bardziej magicznego klimatu. Festiwal odbywa się w terminie 12 – 20 sierpnia w Poznaniu oraz kilku innych wielkopolskich miastach.
W festiwalu biorą udział grupy z Chin, Indii, Meksyku, Rosji, Serbii, Turcji, Ukrainy i Polski. Przez cały festiwalowy tydzień artyści odwiedzą Swarzędz, Leszno, Wronki, Wrześnię i Nowy Tomyśl. Całość zwieńczy plenerowy magiczny koncert finałowy, który odbędzie się w niedzielę, 20 sierpnia o godzinie 21:00 w Parku Cytadela przy Dzwonie Pokoju i Przyjaźni między Narodami. Poza tym, czekają nas wieczory narodowe, warsztaty dla dzieci, wystawy oraz turniej sportów tradycyjnych – jednym słowem, moc ludowych atrakcji.

Organizatorzy starają się, by festiwalowe koncerty były niesamowitym przeżyciem dla publiczności i uczestników. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Magia Folkloru”.

Uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatne. Szczegóły na stronie www.festiwal.awf.poznan.pl.

„Integracje” we Wronkach 15 sierpnia 2017
18:10 – warsztaty ludowe dla dzieci – Olszynki
18:30 – koncert – Olszynki


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+