Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Ewakuacja dwóch restauracji


Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało przy rozszczelnieniu się gazu z butli, do którego doszło w jednej z restauracji przy ulicy Poznańskiej.

Zawiadomienie o wycieku przyszło kilka minut po godzinie 12. Dyżurny zadysponował na miejsce zdarzenia dwa zastępy z OSP Wronki oraz trzy z JRG Szamotuły. Strażacy z Wronek zabezpieczyli teren działań i wyznaczyli kilkudziesięciometrową strefę bezpieczeństwa. Pracownicy lokalu ewakuowali się przed przyjazdem ratowników. Z polecenia strażaków, osoby znajdujące się w sąsiedniej restauracji musiały opuścić budynek.
Uszkodzoną butlę z gazem wyniesiono z lokalu i poddano chłodzeniu. Po dojeździe na miejsce zastępów z Szamotuł zabezpieczono uszkodzony zawór oraz rozpoczęto proces wypalania zawartości butli.

Policja razem ze strażą pożarną wyłączyła z ruchu ulicę Ratuszową, w celu zapewnienia bezpieczeństwa w razie ewentualnego wybuchu.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+